O firmie Błysk-lux

Zaufaj profesjonalistom!

ŚRODKI CZYSZCZĄCE NAJWYŻSZEJ KLASY

Sprzątamy środkami najwyższej klasy. Nie dostaną ich Państwo w zwykłym sklepie. Używamy koncentratów odpowiednich do konkretnej powierzchni. Nasze środki mają delikatny zapach – nie będą mieli Państwo duszności po wejściu do mieszkania, będzie odczuwalny przyjemny zapach świeżości. Do prania dywanów, wykładzin, tapicerki używamy specjalnych płynów, które radzą sobie nawet plamami po kawie.

Firma „Błysk-Lux” do swojej pracy podchodzi profesjonalnie, a wszystkie prace wykonywane są rzetelnie, ekspresowo i na błysk. Zatrudniamy Panie, które sprzątają solidnie, dokładnie i posiadają wysoką kulturę osobistą. Dzięki temu gwarantujemy pełnię satysfakcji. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane ze sprzątaniem. Zajmujemy się zarówno porządkowaniem prywatnych mieszkań,domów, jak również biur. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu możemy dobrać najbardziej optymalny zakres usług. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wygórowanym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i największych pedantów.

GWARANCJA PROFESJONALNEJ OBSŁUGI
ZAUFANY I PROFESJONALNY PERSONEL

Zatrudniamy solidnie i dokładnie sprzątające osoby, które posiadają wysoką kulturę osobistą. W 100% polegamy na naszym personelu. Wszystkie pracownice posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu, dzięki czemu prace są wykonane dokładnie i szybko.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko sprzątanie biur i lokali usługowych ale również sprzątanie mieszkań prywatnych. Swoje usługi dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowo mycie parą. Zachęcam do zapoznania się z naszą pełną ofertą

Szeroka oferta
ATRAKCYJNE CENY

Podane ceny w cenniku nie są ostateczne zawsze z naszą firmą można negocjować. Podane ceny są bardzo atrakcyjne, posiadamy jedne z niższych stawek w tej branży. Zapraszam do współpracy.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Rozumiemy, że każdy dom jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb, zapewniając kompleksowe i skrojone na miarę rozwiązania sprzątania.