FORMULARZKONTAKTOWY
FORMULARZ KONTAKTOWY
Zamknij
Wyślij zapytanieZamknij

CO NAS WYRÓŻNIA?

ŚRODKI CZYSZCZĄCE NAJWYŻSZEJ KLASY

GWARANCJA PROFESJONALNEJ OBSŁUGI

ZAUFANY I PROFESJONALNY PERSONEL

SZEROKA OFERTA

ATRAKCYJNE CENY

ŚRODKI CZYSZCZĄCE NAJWYŻSZEJ KLASY

Sprzątamy środkami najwyższej klasy. Nie dostaną ich Państwo w zwykłym sklepie. Używamy koncentratów odpowiednich do konkretnej powierzchni. Nasze środki mają delikatny zapach - nie będą mieli Państwo duszności po wejściu do mieszkania, będzie odczuwalny przyjemny zapach świeżości. Do prania dywanów, wykładzin, tapicerki używamy specjalnych płynów, które radzą sobie nawet plamami po kawie.

GWARANCJA PROFESJONALNEJ OBSŁUGI

Firma "Błysk-Lux" do swojej pracy podchodzi profesjonalnie, a wszystkie prace wykonywane są rzetelnie, ekspresowo i na błysk. Zatrudniamy Panie, które sprzątają solidnie, dokładnie i posiadają wysoką kulturę osobistą. Dzięki temu gwarantujemy pełnię satysfakcji. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane ze sprzątaniem. Zajmujemy się zarówno porządkowaniem prywatnych mieszkań,domów, jak również biur. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu możemy dobrać najbardziej optymalny zakres usług. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wygórowanym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i największych pedantów.

ZAUFANY I PROFESJONALNY PERSONEL

Zatrudniamy solidnie i dokładnie sprzątające osoby, które posiadają wysoką kulturę osobistą. W 100% polegamy na naszym personelu. Wszystkie pracownice posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu, dzięki czemu prace są wykonane dokładnie i szybko.

ATRAKCYJNE CENY

Podane ceny w cenniku nie są ostateczne zawsze z naszą firmą można negocjować. Podane ceny są bardzo atrakcyjne, posiadamy jedne z niższych stawek w tej branży. Zapraszam do współpracy.