OPINIE I REFERENCJE

Odkryj różnicę, jaką firma sprzątająca Błysk-Lux może wprowadzić w Twoim życiu! Nasza zaangażowana ekipa sprawi, że Twój dom będzie błyszczeć czystością i porządkiem. Nie wierzymy w kompromisy, dlatego oferujemy najwyższą jakość usług sprzątania, dbając o każdy detal.

Nie bój się delektować życia, zamiast poświęcać czas na sprzątanie. Zaufaj nam, a Twój dom będzie zawsze gotowy na miłe chwile z rodziną i przyjaciółmi. Ale nie słuchaj tylko nas! Oto, co nasi zadowoleni klienci mają do powiedzenia:

Opinie o BŁysk-lux

Praca została wykonana rzetelnie i szybko, z największą starannością oraz zaangażowaniem. Użyte środki czystości są najwyższej jakości. Firma w pełni zasługuje na zaufanie.Pełna satysfakcja i bezpieczeństwo. Sprzątanie mieszkania prywatnego.

Tadeusz

2017-05-05

W naszej szkole nauki jazdy firma Błysk-Lux regularnie utrzymuje czystość we wszystkich salach wykładowych. Prace są wykonane na czas i z należytą starannością. Ceny są bardzo przystępne. Polecamy!

Szkoła Jazdy Kursant

2019-05-05

Błysk-Lux to absolutna rewelacja! Ich staranność i dokładność są imponujące. Pracownicy są przyjaźni i pomocni. Używają ekologicznych środków czystości i są elastyczni co do harmonogramu. Gorąco polecam wszystkim ceniącym profesjonalizm!

Magda Domeracka

2022-05-05

REFERENCJE

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Rozumiemy, że każdy dom jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb, zapewniając kompleksowe i skrojone na miarę rozwiązania sprzątania.